Over » Snoep » Gelatinevrij

Vegan Snoepjes zijn vegetarisch: dat wil zeggen dat ze geen gelatine bevatten. Wat is gelatine dan? Wel, gelatine zijn eiwitten die worden gebruikt om de snoepjes stevig te maken. Die eiwitten zijn van dierlijke oorsprong. Vandaar dat vegetariërs liever geen snoepjes met gelatine eten.